sobota 1. prosince 2012

Mikulášský běh ve Struhařově

Ačkoliv na Mikuláše si musíme ještě několik dní počkat, ve Struhařově se bežel tradiční Mikulášský běh, letos již po desáté. Cestou ke Struhařovu přibývalo sněhu a na hřišti, kde byl start závodu, už bylo bílo. Členové KO ihned začali se strečingem a vyklusáváním.

Tentokrát byli závodníci 3 - Předseda, Marmota a Simon. Wojta a Mova se účastnili jen jako doprovodný tým. Stezka v lese, kudy se závodníci měli vydat, vypadala přímo pohádkově. Povrch byl sice trochu kluzký, ale borci KO nezaváhali...

Simon běžel od počátku naplno a po 21 minutách doběhl jako třetí, jen s malou ztrátou na vítěze. Protože se běželo jen 5km, brzo se v cíli objevili i Předseda a Marmota. Všichni si lesní běh po zasněžených cestách v mrazivém počasí řádně vychutnali.

Pak už zbývalo jen spočinout v útulném místním baru U Jarušky a počkat si na vyhlášení vítězů. Simon se tak mohl radovat z mikulášských cen a diplomu. Pro více fotografií koukněte na http://pigi28.rajce.idnes.cz/Mikulassky_beh_Struharov2012/